Ovesné sušenky s marmoškou

K RECEPTU

Taky tak moc rádi chroustáte sušenky všeho druhu? Pokud ano, tak určitě zbystřete, protože dneska tu pro Vás máme recept na velice unikátní a úžasně lahodné sušenky. Jedná se o skvělou alternativu, která by Vás rozhodně mohla potěšit.

Tento recept vám nejenom úžasně provoní kuchyni, navíc vás vyvede z omylu, že sušenky jsou křupavé a mnohdy nezdravé. OVESNÉ SUŠENKY S MARMOŠKOU je velice rychlý recept, který je jednoduchý na přípravu a hravě si ho zvládne připravit úplně každý. A co je nesmírně důležité, výsledek vypadá úžasně a vy si můžete byt jisti, že takové cookies jste ještě nikdy předtím nejedli ;)

Recept nám zaslala Katka, která má k jídlu a zdravé stravě obecně opravdu velice blízko. Můžete si být jisti, že suroviny a recept jako takový budou opravdu zaručeně perfektní a vy nebudete zklamaní. Neváhejte se proto podívat na její instagramový profil @food.is.only.food, kde zjistíte mnohem více a můžete tam načerpat novou inspiraci.

Neotálejme a konečně se podívejme na to, jak si tyto malé cookies vlastně udělat.

 

RECEPT NA OVESNÉ SUŠENKY S MARMOŠKOU

Uvedené množství vám vystačí klidně i na 6 větších kousků těchto po domácku vytvořených sušenek. Avšak pokud je vás více, klidně můžete udělat větší dávku a podělit se tak i s ostatními, kteří hodují podobnému stylu, jako vy sami.

Většina surovin na jeho přípravu je samozřejmě k dostání na našich stránkách. No sami posuďte z přiložené fotografie, jak výsledek vypadá. Kdo by neodolal, že ano? ;)

 

Co budeme potřebovat?

na těsto na sušenky:

 na ozdobení:

 

Postup:

  1. Všechny ingredience smícháme dohromady.
  2. Na pečící papír si z těsta vytvoříme pomocí 2 lžic tvar sušenek a do středu každé sušenky dáme náplň na podrobení, kterou jste si zvolili.
  3. Pečeme přibližně 35-40 minut při 160°C.
  4. Po upečení a vychladnutí už stačí pouze dodat: "Guten Appetit" :)

 

Jak vypadá výsledek?