Nadýchaná jablečná bábovka ve fitness verzi

K RECEPTU

No řekněte sami, nemilujete už od dětství tu neuvěřitelnou vůni, která se line z kuchyně, když se zrovna v troubě peče bábovka? Bábovka je česká klasika, která nesmí chybět na stole žádné rodiny. Každá rodina má tu svou, na kterou nedá dopustit. My vám dneska však chceme představit řekněme lehčí variantu, která však neztrácí nic ze své bohaté a vláčné chuti.

Každý z nás má občas chuť si pořádně zahřešit, ale aby tohle hřešeníoko nebylo tak závažné, tak tu pro vás máme nachystaný recept na zdravou jablečnou bábovku. NADÝCHANÁ JABLEČNÁ BÁBOVKA VE FITNESS VERZI je přesně to, kvůli čemu jste tady. Neztrácí nic ze svých kvalitních surovin, je obohacená o nové a unikátní ingredience, které vám vyrazí dech a hlavně pořádně zasytí.

Suroviny, které budete pro tento recept potřebovat, naleznete v klidu a z pohodlí domova přímo na našem webu. Výběr máme určitě rozsáhlý, tak si nevážet rozšířit vaše obzory a ochutnat třeba i to, co jste ještě nikdy předtím neměli.

Recept nám zaslala Barča, kterou naleznete pod přezdívkou @barahru na Instagramu. Určitě se můžete nechat inspirovat její radostí ze života, která je doslova nakažlivá. Vždyť ne nadarmo se říká: „ve zdravém těle, zdravý duch“ ... pro Barču tohle tvrzení platí dvojnásob, přesně tak se totiž snaží žít!

Tolik asi teda k úvodu a je na čase se podívat, jak si tuto zajímavou bábovku připravit ... 

 

RECEPT NA NADÝCHANOU JABLEČNOU BÁBOVKU

Nadýchaná bábovka s jablky je fajnový sezónní recept, když máte třeba na zahradě jablek, že nevíte co s nimi. Je velice rychlá na přípravu a a přesto opravdu chutná a lahodná. Tato fitness jablečná bábovka je perfektní jako lehká a vyvážená snídaně.

Vsaďte se, že tímhle receptem neuděláte radost jen sami sobě, ale i všem vašim nejbližším :) 

 

Co budeme potřebovat?

na těsto bábovky:

 

Postup:

  1. Všechny přísady společně smícháme: nejprve sypké se sypkými a tekuté s tekutými.
  2. Následně vlijeme do vymaštěné a vysypané bábovkové formy a pečeme asi 45 min na 150 stupňů
  3. Pak už ji jen nechtěl vychladnout a nabažte se její bohaté chuti, která vám hned vylepší celý den ;)

 

Jak vypadá výsledek?