Fresh salát s ořechy a vlašským olejem

K RECEPTU

Letní a parné dny se nezávratně blíží, a proto bodne jakékoliv osvěžení, které nám nejen dodá trochu té svěží chuti, navíc nám bude chutnat a to i v dost netradičním spojení chutí.

pokud jste vyznavači nízkosachidové diety, tedy low carbu, tak zbystřete pozornost. Ten salátek pro vás bude tím pravých ořechovým! A nejen pro vás, určitě si ho vychutná každý, kdo miluje netradiční a zdravé spojení chutí.

Takže se uvelebte a pojďme si společně ukázat recept na FRESH SALÁT S OŘECHY A VLAŠSKÝM OLEJEM. Tento recept je opravdu velice rychlý, jednoduchý na přípravu a hravě si ho zvládne připravit každý. 

Tolik asi k úvodu a pojďme si ukázat, co na tento salát vlastně budete potřebovat ...

 

RECEPT NA FRESH SALÁT S OŘECHY A VLAŠSKÝM OLEJEM

Jak už bylo zmíněno, příprava je opravdu snadná a finální výsledek je low carbavou bombou.

Nepatrná část surovin na jeho přípravu je samozřejmě k dostání na našich stránkách. No sami posuďte z přiložené fotografie, jak výsledek vypadá. Odolávat se Vám bude v těchto slunných a dusných dnech asi jen horko těžko ;)

 

Co budeme potřebovat?

 

Postup:

  1. Všechny suroviny si nakrájíme na přiměřené kousky (někdo má rád větší, někdo zase menší) a nasypeme do mísy. Množství jednotlivých ingrediencí je samozřejmě individuální a záleží jen na Vás, kolik a čeho si do salátů přidáte.
  2. Ingredience zakápneme olejem z vlašských ořechů, přidáme himalájskou sůl a pořádně promícháme.
  3. Pak už jen můžeme nechat salát chvíli odstát a vychutnat si jeho skvělou chuť.
  4. Přejeme dobrou chuť ;)

 

Jak vypadá výsledek?