Banánové RAW tyčinky

K RECEPTU

O RAW tyčinkách už jste pravděpodobně slyšeli. Tyto tyčinky nabité energií stojí na ovocném či zeleninovém základě a pojící složkou je zde ve většině případů pasta, a to ať už datlová či jiná. Tyto drobné kousky mají tělu dodat co nejrychleji potřebnou energii. Určitě jste se i rozhodli někdy si takovouto tyčinku koupit. Buďte však upřímní, jaká byla? Co chuť? A především cena!

To jsou třeba i důvody, proč vás RAW tyčinky nějak nenadchly a nyní se jim obloukem vyhýbáte a možná děláte dobře, kdo ví. My tu však proto máme řešení, díky kterému si proteinové tyčinky opravdu zamilujete. ZKUSTE SI JE UDĚLAT SAMI!

Ano, existuje mnoho důvodů, proč dát domácím, tzv. homemade tyčinkám, přednost před těmi z regálů. Nejenže jsou mnohem lepší a sami si můžete kontrolovat a utvářet jejich složení a konzistenci, navíc jsou skvělým zdrojem energie před tréninkem nebo běháním, dokonce i když se pouze cítíte unavení. Nikdy nepodceňujte jejich schopnosti, protože i když jsou RAW tyčinky třebaže malé, mají energie opravdu na rozdávání.

My tu dneska pro vás máme jeden tip, jak s RAW tyčinkami třeba začít. BANÁNOVÉ RAW TYČINKY jsou velice jednoduché na přípravu, hravě si je zvládne připravit každý a především jsou tak lahodné a chuťově jedinečné, že vám přirostou k srdci. A co je nejlepší, jednotlivé složky můžete zaměnit za něco jiného. Nemáte snad rádi banán? Vůbec nevadí, nahraďte ho jiným vláčným ovocem apod.

Tajnou receptura jsme získali od Katky, kterou můžete na Instagramu najít pod přezdívkou food.is.only.food. Určitě jí sledujte a naberte novou inspiraci na velice svěží a chutné recepty, protože těch není nikdy dost.

Tolik k vyčerpávajícímu úvodu a pojďme se už konečně podívat na postup, díky němuž si tuhle dobrotu vytvoříme ...

 

RECEPT NA BANÁNOVÉ RAW TYČINKY

Uvedené množství vám vystačí klidně i na 4-6 tyčinek. Záleží však opravdu na Vás, jak široké chcete tyhle sladké dobroty mít. Udělat radost nejen sobě, ale i ostatním, to přece stojí za to ne?

Většina surovin na přípravu základu na tyto tyčinky je samozřejmě k dostání na našich stránkách. No sami posuďte z fotografií, jestli už se vám pomalu nesbíhají sliny.

 

Co budeme potřebovat?

na RAW tyčinky:

 

Postup:

  1. Všechny suroviny společně rozmixujeme. Z hmoty vymodelujeme tyčinky (můžeme ručně od oka nebo použít formu) a dáme je do mrazáku/lednice, aby pěkně ztuhly
  2. Pak je už stačí jenom vyndat, nechat trošku vyležet a užít si jejich plnou banánovou chuť, která vás dostane ;)

 

Jak vypadá výsledek?