Velkoobchod

SPOLUPRÁCE NA BÁZI VELKOOBCHODU

 

Velice rádi navazujeme nové spolupráce a je vesměs jedno, jestli jste velká společnost nebo třeba rodinná firma, která má svůj malý krámek se zdravou výživou. Pro lidi, kteří svou práci dělají srdcem a jsou naklonění podobnému směru a myšlenkám, jaké máme my jako Plody přírody, tu bude vždy místo!

Náš sortiment se skládá zejména ze sušeného ovoce o ořechů a oříšků. to jsou prostě klasiky, které nikdy nezklamou a samy o sobě mluví za vše.

Ovšem to nejsou jediné druhy komodit, které u nás naleznete, to v žádném případě. Snažíme se o distribuci zajímavým a unikátních produktů, které nejsou tolik k dostání a pro zákazníka můžou být něčím zcela novým a neprobádaným.

Proto Vám taky třeba nabízíme:

  • přírodní proteinové mouky (přírodní proteiny) = vyrobené z odtučněné suroviny
  • lyofilizovaného ovoce (mrazem sušeného) = způsob sušení, při kterém si ovoce zachovává až 90 % ze svých výživových vlastností.
  • osmoticky sušené ovoce = způsob, který je naprosto inovativní a k ovoci šetrný po všech stránkách.
  • produkty z tygřího ořechu = to je starodávná komodita, která oplývá vlastnostmi, které z ní dělají naprostý skvost. Je bezalergenní, jelikož to není vlastně ořech, ale jedlá hlíza.
  • domácí marmelády a pečené čaje = nádech venkova potěší každého z nás. 
  • proteinové těstoviny = náš produkt, který je v procesu výroby, máte se nač těšit, tohle bude unikátnost sama o sobě!

 A to je jen zlomek z produktů, které u nás naleznete, tím si buďte jisti! Však se o tom přesvědčte sami ...

 

Vidíte to stejně?

Základem pro nás vždycky byla, je a bude kvalita. Tu upřednostňujeme před cenou, kterou se však nesnažíme nadhodnocovat a nechávat ji v rozumné a přiměřené míře. Je tedy pro nás důležité, abychom měli o surovině co možná nejvíce informací, věděli, odkud pochází a zákazníkovi tak ve finále nabídli kvalitní produkt, při jehož nákupu nemusí sahat hluboko do kapsy.

Navíc se snažíme vybírat i produkty, které jsou bezlepkové, neobsahují laktózu, nejsou alergenní nebo jsou vhodné třeba pro celiaky. Jsme si totiž vědomi toho, že je mezi námi spoustu lidí, kteří podobné problémy musí řešit a hledají možné alternativy. My tyto alternativy hledáme také, takže si buďte jisti, že u nás podobné produkty naleznete.

 

Jaký je tedy postup? 

Pokud byste měli zájem o velkoobchodní ceník, tak není nic jednoduššího, než nám dát vědět!

Budeme od Vás pouze potřebovat:

  • fakturační údaje
  • vědět, co a kolik chcete od nás brát

Ideálně nám napište mail, se všemi vašimi dotazy. Rádi si následně o Vaši představě popovídáme a individuálně probereme možnosti, které tady jsou. Snažíme se totiž ke všem velkoobchodním odběratelům přistupovat individuálně a chápat i jejich danou situaci!

TIP: Pokud byste projevili velký zájem, tak by pro nás samozřejmě nebyl problém vám nechat udělat vlastní balení se štítkem a logem vaši společnosti či jen krámku. Získali byste tak vzhledově pohlednou a čistou etiketu, kterou se odlišíte.

 

Velkoobchod je to, co děláme!

Zde na stránkách Plody přírody naleznete především retailové (maloobchodní) možnosti pro Vaši firmu. Pokud však uvažujete o daleko větším odběru v řádu desítek až stovek kilo dané komodity, tak se určitě na nás obraťte přes naši velkoobchodní síť Walnuts & fruits s.r.o. (odkaz zde). 

Tam Vám nabízíme především ořechy, sušené plody či semínka. Nově jsme se taky zaměřili na distribuci sušených ovocných semen a jader, které jsou zdrojem pro kosmetické oleje.

Pokud je tedy vaše poptávka tohoto rozsahu, neváhejte navštívit stránky Walnuts & fruits s.r.o. a tam zjistěte více.

 

To je tedy vize nás a našeho e-shopu Plody přírody a my si jsme téměř jisti, že se podobně na věc díváte i Vy! Budeme tedy rádi, pokud s námi budete chtít spolupracovat. Spolupráce s Vámi už se nemůžeme dočkat!

 

log_15