Kdo to jsou Plody přírody?

  

Náš příběh, coby Plodů přírody, se začal psát opravdu nedávno, kdy jsme se rozhodli vstoupit na maloobchodní trh se sušenými plody a obecně se zdravou výživou. Hlavní myšlenkou už tehdy bylo dodávat zákazníkům kvalitní produkty bez zbytečných přísad a aditiv v té nejčistší možné podobě (RAW, NATURAL, BIO).

Prioritou, a dá se říci, že nejdůležitějším úkolem pro nás, je proto spolupracovat s dodavateli, kteří splňují tyto naše nároky a požadavky. Někdy není snadné takové to dodavatelé najít. Může se vyskytnout řada problémů. Stávalo se, že jsme i s produkty od dodavatelů nebyli spokojeni, tudíž jsme hledali nové a další alternativy, což takto děláme až doposud.

A to jeden z našich stěžejních bodů. Kvalita bude u nás vždycky na prvním místě, to je bod, kterého se držíme od začátku naší cesty. Záleží nám totiž na tom, abyste jste byli spokojeni nejen co se samotných produktů a jejich chuti týče, ale rovněž z celkového procesu a našeho přístupu k Vám, jako zákazníkům. Těchto zásad se proto držíme u všech položek, ať už se jedná o sebemenší objednávku.

Zároveň se snažíme ceny držet v rozumné a přijatelné míře tak, abyste nemuseli sáhnout hluboko do kapsy a mohli vyzkoušet nejen známé suroviny, ale především i ty, po kterých jste ještě neslyšeli.

Důležitá je pro nás i myšlenka EKO cesty. proto třeba naše balíky vyplňujeme materiálem rostlinného původu (bramborovým škrobem), tudíž je ekologický, netoxický a v přírodě 100% rozložitelný. Materiál je lehký, odolný a antistatický. Můžete se o tom koneckonců přesvědčit sami po doručení Vašeho balíku.

V současné době náš sortiment čítá desítky položek sušených plodů, ořechů a oříšků, mouk, přísad na vaření či zdravých dobrot. Stále pracujeme na zkvalitňování naší nabídky a rozšiřování o produkty, které si sami jako zákazníci žádáte a ptáte se na ně a i ty, které jsou pro nás zajímavé a především něčím unikátní.

Proto u nás můžete najít produkty jako je:

  • Tygří ořech, který sice tvarem a chutí ořech dosti připomíná, ovšem jedná se o jedlou hlízu, která má vlastnosti superpotraviny a je po všech směrech bezalergenní. U nás ho najdete ve více podobách.
  • Snažíme se nabízet i lyofilizované ovoce, které je velice populární a udržujete si díky své technice sušení své přirozené vlastnosti.
  • Jsme také zastánci osmotického sušení, které má podle nás velikou budoucnost a proto i u nás můžete najít produkty, které tímto procesem prošli.

 

A to je jen zlomek takovýchto velice zajímavých produktů, které naleznete na našich stránkách. Usilovně pracujeme i na sortimentu organických produktů, jelikož jsou čím dál více žádané i na tuzemském trhu.

Od začátku projektu prodeje sušených plodů a zdravý výživy jsme teprve na začátku naší cesty, avšak nic se nemění na tom, že naším záměrem je i nadále dodávat našim stávajícím i budoucím zákazníkům pečlivě vybírané produkty bez zbytečných přísad a ústupcích na kvalitě.

Tímto bychom proto chtěli všem našim zákazníkům poděkovat za důvěru a přízeň. Vážíme si toho, je to pro nás hnací síla a věřte, že se v budoucnosti máte ještě na co těšit!

 

log_15